V Příbrami se chystá luxusní módní show

FB_nissan-01 (1)Příbram v poslední době žije. Jde především o kulturní či sportovní akce, se kterými se v našem hornickém městě roztrhl pytel. Přes léto jsou v kurzu hlavně venkovní akce, pro které je nejčastěji využíván areál Nového rybníka či příbramská náměstí. V podzimních a zimních měsících se začala více zapojovat sportovní hala u aquaparku. První hudební akcí v hale byl říjnový koncert Karla Gotta, který se stal průlomovým pro používání tohoto zařízení města Příbrami.

Na podzim se chystá v Příbrami něco zcela nového, nevídaného. Velká módní show, která v takových rozměrech doposud v našem městě nebyla. Svým stylem se přiblíží známému Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku. Záštitu nad příbramskou akcí převzala místní automobilka Nissan, ve které se show 7. října 2016, od 18 hodin, uskuteční. Využity budou pro módní přehlídku nové prosklené prostory autosalonu, který se nachází nad fotbalovým klubem Spartak. Nejen že Nissan Příbram poskytl prostory, ale také budou jejich auta s řidiči přivážet přímo k červenému koberci VIP hosty a partnery.

Modelky předvedou oblečení značek Rinascimento, Please, Saxx, kožešiny Thomas Urban (z obchodu Fashion Time), Benetton, pánských obleků Koutný, elegantních šatů od známé české návrhářky Petr Brzkové či šperků ze zlatnictví od Ireny Vítkové. Speciální módní show s prvky hip hopové choreografie uvidí návštěvníci v outfitech z obchodu Temple, který se nachází uprostřed Pražské ulice v Příbrami. Bude to show dech beroucích outfitů, smyslných choreografií a oslnivých efektů.

V prodeji je limitovaný počet vstupenek

Vzhledem k zájmu ze strany partnerů a velikosti prostorů, zbylo pro zájemce pouhých 200 kusů vstupenek, v hodnotě 290 Kč/kus, které budou prodávány od konce července 2016. Abyste nepřišli o místo, můžete si svou vstupenku si rezervovat na mailu: pbfashionnight@seznam.cz,

Na konci módní show je připravena after party s DJem, bar s míchanými koktejly a skvělá zábava. Každý návštěvník obdrží dárek na rozloučenou, který svou hodnotou převýší celé vstupné.

Nenechte si ujít první ročník doposud největší příbramské módní akce. Nesmíte tam chybět!

Zdroj: red.

Odpovědět

*