V Příbrami se otevírá LASER GAME. Největší v České republice

Lase barUž tento pátek, od 15ti hodin se otevře v Příbrami zcela nový, jedinečný, Laser game bar. Možná byste ho jen těžko hledali, protože budova, ve které se nachází, vůbec neodpovídá tomu, že byste po výšlapu do třetího patra mohli vidět něco tak fenomenálního. Dům stojí v Mariánské ulici, ihned vpravo za kolejemi (směr od Rynečku).

Na ploše 1000 m2 je pro Vás připraveno mnoho laserové zábavy. Základem je samozřejmě Laser game hra, kterou můžete hrát na obrovském prostoru od dvou do dvanácti lidí. Cena netradiční zábavy se odvíjí dle počtu hráčů. Pohybuje se od 70 – 130 Kč. Otevřeno je každý den (Út-So 15-22; Po 17-21; Ne 14-20).

Nevíte, co je LaserGame? Laser game je adrenalinová hra, která je podobná Laser opicepaintballu. Jedná se také o simulaci boje, avšak bez zakončení s modřinami a s barvami potřísněným oblečením. Celá hra probíhá v temném prostředí vybaveném tou nejmodernější technologií. Vše za doprovodu zvukových a světelných efektů, které Vás na několik minut vytrhnou z reality. Své soupeře hledáte za nejrůznějšími překážkami a snažíte se strefit do jeho vesty, a získat tím body. Po skončení hry se Vám následně vytisknou výsledky, ze kterých zjistíte, jak jste si vedli.

Zkuste i jiné aktivity

Mimo Laser game si můžete zastřílet v příbramském Laser game baru na laserové střelnici, zahrát pink ponk nebo zkusit air hokej. Všechny tyto aktivity jsou v Příbrami převážně ojedinělé.

Nechcete-li se zúčastnit těchto her, a budete dělat pouze doprovod, můžete posedět v příjemném baru, stylizovaném v duchu vesmíru. Zde si můžete dát jak teplé a studené nápoje, tak občerstvení tipu pizzy nebo bagety.

Celý prostor je nekuřácký, a máte skvělou možnost parkování přímo u budovy.

Neváhejte a přijďte vyzkoušet naprosto originální hru. Začíná se v pátek v 15 hodin.

Laser bar1Laser schodyLaser budova

Zdroj: red.

 

 1. V. Čermák Reply

  Další zakouřená hospoda do které jsou lákány děti. I když píšete, že prostředí je nekuřácké. Opak je v budoucnu pravdou. Vznikla nová pračka na peníze z drog a podobného podnikání. Nehledě k ohrožení zraku hráčů. Bezpečný laser neexistuje. Dlouhodobé působení rádoby bezpečného laseru je škodlivé taky. Inu do roka a do dne plno alkoholu, cigaret a závadových osob. Jako kdekoliv jinde.

  • František Zahradníček Reply

   Jak prosím Vás laser škodí zdraví?

  • Josef Š. Reply

   Kvůli takovýmto reakcím, pane Čermáku, je obtížně v Česku rozjet cokoliv nového. Píší, že prostory jsou nekuřácké, tak nevidím důvod, proč by to mělo být jinak. Držím provozovatelům palce a přeju hodně odolnosti.

 2. laser game Reply

  Opravují certifikát o neskodnosti :-))

Odpovědět

*