V příbramské Cowárně startují akce, přednášky a promítání

Marian KadlecCoworkingové centrum Cowárna, které bylo v Příbrami otevřeno na konci listopadu, chystá svou druhou akci. Přijďte, pokud chcete poznat cestu úspěšného freelancera. Přednáška se uskuteční ve čtvrtek 10. prosince od 17.00.

Doražte zjistit, co znamená podnikat na volné noze a jak se žije freelanceruům. Diskuse s Marianem Kadlecem … se samozvaným nezávislým projektovým manažerem, stratégem, UI/UX designérem, konzultantem, workoholikem, manželem a Martinkovým tatínkem.

Bavit se budeme o cestě od amatéra a snílka k profesionálnímu podnikateli, o efektivnímu homeofficingu, organizaci času a vratké hranici mezi hobby freelancingem a opravdovým podnikáním. Můžete poslouchat, ptát se, diskutovat nebo se jen inspirovat. Marian načne i hromadu jiných témat: branding, design, značka jako obchodní nástroj, poznejte své zákazníky, pasivní příjmy, sebeprezentace.

Pokud máte o přednášku zájem, tak posílejte rezervace na info@cowarna.cz. Kapacita je omezena a místa rychle mizí. Více o Cowárně, jejím účelu a možném přínosu pro Vás se dozvíte na www.cowarna.cz a nebo se přijďte sami přesvědčit na Komenského náměstí 389 v Příbrami.

Cowarna

Zdroj: red., autor: Vlastimil Ševr

Odpovědět

*