V sobotu se slétli do Březnice Kačeři, byla to pořádná jízda!

Kačeři 5V sobotu 22. listopadu se do KD Březnice slétli všichni příznivci Kačerů a pěti Djs, kteří ten večer udávali letový směr.

Slétli a to doslova a do písmene. Celý večer byl laděn do leteckého stylu. Plakát, dekorace, vizualizace, obsluha, soutěže a další součásti večera nesly punc letadel, letiště či letušek. Hlavním partnerem akce byl navíc kromě obvyklého Internetu PB také pražský bar Hangar, který měl svůj vlastní bar a v něm „létajícího“ barmana. U stropu KD se vznášelo dřevěné letadlo, které řídil plyšový Kačer. To nejdůležitější ale byl večer samotný.

Dveře KD se otevřeli ve 20.30 a sál kulturního domu se ihned začal plnit. O hudební program se v tu dobu staral DJ Robo, který kromě svého hudebního umění připravil také celou aparaturu a světelný park. Druhým v pořadí, který rozhýbal příchozí Kačery, byl příbramský DJ Maiky. Po dvouleté odmlce předvedl Maiky svůj pohled na deep house. Ve 22:30 převzal taktovku večera pražský DJ Da Moon. Člověk, který zažil Kačery „v plenkách“ a poprvé vystoupil na této párty již před 7 lety. Nyní se objevil po delší pauze a prokázal, že publikum na Kačerech zná. Set plný nenucené gradace nepostrádal překvapení, ani rychlost. Ideální příprava pro hlavní hvězdu večera.

O půlnoci dorazila technokrálovna LaDiDa

Úderem půlnoci se postavila za gramofony hudební legenda a sympatická dáma, která vystupuje pod jménem LaDiDa. Ta dokázala, že je nejen nekorunovaná technokrálovna, ale předvedla velmi aktuální tech-house zvuk, který vládne v celé západní Evropě. Bravo!

V tu dobu již byla v KD Březnice cítit příjemná a přátelská atmosféra, která je na akcích Kačerů vždy přítomna. Lidé se bavili, popíjeli, fotili se u logostěny, tančili a smáli se. Jako poslední přišel pozdravit a roztančit Kačery velký oblíbenec a ikona festivalu – DJ Šlapy,ten opět nezklamal a dokázal, že i přes změnu stylu je stále velký bavič.

Elektro Kačeři opět pobavili všechny přítomné a již nyní chystají další parádní akci. V sobotu 20. prosince připravují celodenní akci. Vánoční Kačeři odstartují ráno fotbalovým turnajem v halách ve sportcentru Vitality, budou pokračovat dětskou párty a dobročinným bazarem od 15.00 do 19.00 v KD Březnice.

Vrcholem dne bude elekroswingová party s koncertem aktuálně nejlepší české elektroswigové kapely Mydy Rabycad. Bliží info na www.kaceri-festival.cz / info@kaceri-festival.cz / 777 494 416.

Těšíme se na viděnou 20. prosince, Vaši Kačeři!

Zdroj: red, foto: red

Odpovědět

*