V sobotu vypuknou regionální trhy na Dobříši, v nabídce budou pouze zdejší produkty

Stánky s čerstvou domácí zeleninou, poctivé mléko, sýry, tvarohy a čerstvě upečené koláče. Na to všechno se můžete těšit na Dobříšských regionálních trzích již tuto sobotu.

11136672_1604999266452906_8955875409852245190_n

Trhy startují v osm hodin ráno a potrvají zhruba do pravého poledne. Novinkou je, že trhy se tentokrát budou konat na Komenského náměstí. „Již šestým rokem si tak budete moci každou druhou sobotu v měsíci přijít nakoupit regionální potraviny, popovídat si se sousedy a poslechnout si Pokleslý orchestr lidových nástrojů,” informuje na webu dobříšské radnice Barbora Pecháčková Uchytilová.

Když se řekne Dobříšské regionální trhy, nakupující si mohou být jisti, že se skutečně týkají regionu, zatímco na příbramských Farmářských trzích můžeme nakupovat od vzdálených prodejců. Na produktech pouze z regionu si Dobříš od počátků zakládá. Změna místa konání trhů v Dobříši s sebou přináší jeden problém a tím je parkování. „Z důvodu konání regionálních trhů nebude možné v den jejich konání parkovat na ploše zóny D – Komenského náměstí ani pro držitele platného povolení,” žádá o pochopení úřednice.

Zdroj: město Dobříš, red, foto: město Dobříš

Odpovědět

*