Václav NECKÁŘ & Bacily vystoupí už v lednu v Příbrami!

vaclav-neckar_plakat_420x594-3Čas Vánoc se blíží a my pro Vás máme skvělý tip na vánoční dárek pro Vaše nejbližší! Už 8. ledna 2016 se bude v Příbrami konat Galavečer populární hudby, na kterém vystoupí legenda mezi českými popovými zpěváky, Václav NECKÁŘ.
Těšit se můžete na téměř dvouhodinový program plný legendárních hitů, jako je Suzanne, Lady Jane, Podej mi ruku a projdem Václavák, My to spolu táhnem dál.. Posluchač se ale dočká také současných a osvědčených hitů, Kdo vchází do tvých snů, má lásko a nesmí chybět píseň s názvem Půlnoční.

Václav Neckář v příbramském divadle Antonína Dvořáka představí zbrusu nový koncertní program s názvem „Mezi svými“, který odráží název nedávného úspěšného alba. Samozřejmostí tohoto vystoupení je doprovod skupiny Bacily, kterou Václav Neckář sestavil společně s bratrem Janem Neckářem.

Galavečer proběhne dne 8.1.2016 v Divadle Antonína Dvořáka. Cena vstupenek činí 380 Kč. Neváhejte a obdarujte své známé příjemným zážitkem novoročního koncertu Václava Neckáře & Bacily. VSTUPENKY JSOU JIŽ V PRODEJI!

Místa předprodeje vstupenek naleznete zde: http://www.divadlopribram.eu/vstupenky

On-line prodej vstupenek: http://www.divadlopribram.eu/program

Zdroj: red.

  1. Miroslav Reply

    Dobrý den,rád bych se Vás zeptal,od kolika hodin je koncert Václava Neckáře? Děkuji Vám za odpověď 🙂

  2. Jitka Doubravová Reply

    Dobrý den, Galavečer bude oficiálně od 19 hod, vstup možný od 18 hod.

Odpovědět

*