Vánoční Kačeři proběhnou již v sobotu!

kaceri_vanoce_3-01(1)Položili jste si některou z těchto otázek? Pokud ano, odpovědi hledejte v následujících řádcích.

Kdy dorazit s dětmi?

Pro nejmenší Kačery bude určena část akce od 15.00 do 17.00.

Co na děti čeká a pro jak velké Kačery je odpolední část určena?

Děti se mohou těšit na tvůrčí a sportovní disciplíny. Plnit budou připravené úkoly a ty splněné si odškrtávat. Po jejich splnění si mohou vybrat některý z dárků, které na ně budou čekat pod stromečkem. Dorazit mohou děti od 1 měsíce do 15 let, ale přijít mohou i ty starší.

A co dětská párty?

Plnění úkolů je v plánu od 15.00 do 17.00 a poté na ně naváže dětská párty. Pouštět se bude průřez z jeslí až po druhý stupeň. Taneční kreativitě dětí se meze nekladou. Děti se budou moci zúčastnit také tanečních soutěží.

A co my rodiče?

Rodiče si mohou zpříjemnit akci kávou, grogem či svařákem a samozřejmě všemi obvyklými nápoji, ke kterým bude zdarma servírován trdelník, štrúdl nebo jiné vánoční cukroví.

A slyšeli jsme také něco o vánočním bazaru. Jak mohu přispět?

Bazar podpoříte tím, že dorazíte a koupíte si drobnost nebo také tričko a trenky Daviscupového reprezentanta Jiřího Veselého. Pokud máte ještě chuť vložit do bazaru některé své věci, tak poslední termín je v pátek 19. 12. Piště na info@kaceri-festival.cz nebo volejte 777 494 416.

A večer, bude o rodičovskou zábavu postaráno?

Sobotní večer si všichni dospělí budou moci vychutnat předvánoční vystoupení nejlepší české elektro-swingové kapely MYDY RABYCAD. Tím pádem se nestyďte zapátrat ve skříni po košily, kšandách, sukni a motýlkách, prostě po všem, co patří ke swingovým létům!

V sobotu na viděnou a na slyšenou!

Zdroj: red, foto: red

Odpovědět

*