VÁNOČNÍ TVOŘENÍ PRO CELÉ RODINY

dilny 2015 webNa čtvrtek 3. prosince 2015 od 15,00 hodin si učitelé, rodiče a děti Základní školy Příbram VII, 28. října 1 připravili již počtvrté Vánoční tvoření pro celé rodiny. Na programu celého odpoledne se opět podílí i město Příbram, bez jehož finanční podpory by se akce těžko obešla.

Ve třídách v 1. patře školy budete mít možnost společně se svými dětmi si vyrobit pod vedením pedagogů a hostujících výtvarníků tradiční i netradiční vánoční dekorace.Vyzkoušet si budete moci opět velmi oblíbené zdobení perníčků, výrobu andělíčků z vlněného rouna i jiných materiálů, drátkování, připravit si vlastnoručně vyrobené vánoční svícny a přáníčka, nebo na poslední chvíli postavičky Mikuláše a čerta.

Těšit se zároveň můžete na předvánoční zpívání dětí v učebně hudební výchovy v 1. patře s paní učitelkou Helenou Kaiserovou, Evou Káčerkovou a paní vychovatelkou Jitkou Slámovou. Ani tentokrát nebude chybět něco dobrého k snědku i pití.

Tradičně veškerý materiál bude na místě k dispozici, vše vlastnoručně vyrobené si odnesete ihned domů. V přízemí školy bude k dispozici šatna. Účastnický poplatek ve výši 2O Kč na každou dílnu poslouží jako příspěvek pro nadaci Kapka naděje. Tuto organizaci podpořili žáci naší školy z výtěžku z vánočního tvoření a jarmarků již v minulém roce.

Zdroj: red., autor: Kateřina Jobeková Habrová (rodič)

Odpovědět

*