Velká módní show opět v OC Skalka

OC SKALKA_LOGOObchodní centrum Skalka zve všechny, kteří mají rádi módu a příjemnou zábavu. V pátek 14. listopadu od 16:30 se uskuteční další ročník již tradiční podzimní módní show. Nebude chybět noční nakupování a soutěž o vouchery v hodnotě 4000kč.

V OC Skalka se nebudete nudit. Kromě široké nabídky všech obchodů různých značek můžete zažít i něco navíc. V pátek 14. 11. se vám představí všechny módní i sportovní obchody s příjemnou hudební kulisou a zajímavým programem. „Přehlídka je již tradiční akcí a troufáme si tvrdit, že úspěšnou.

Lidé se zajímají o novinky a ještě mohou nejen něco vyhrát, a potom nakoupit za výrazně lepší ceny,“ doplňuje marketingový manažer centra Vít Rosenbaum. Své aktuální kolekce nabídnou butiky Koralline, New Mode, Imperio, Harmonie, ale také sportovní značky adidas nebo Alpine Pro. Nebude chybět ani dětská kolekce.

Pro návštěvníky je připravena soutěž

Pro všechny návštěvníky je připravena již nyní soutěž o vouchery k nákupu za 4000kč s charitativním podtextem. V obchodech i v kavárně si každý zákazník může nakoupit za symbolickou cenu ručně vyrobenou ozdobu na stromeček. Automaticky se tak zařadí do slosování o výhry a současně svým příspěvkem věnuje část pro sociálně slabší školáky. Vybrané děti obdrží výtěžek z akce jako příspěvek na obědy ve školní jídelně.

Pro ty, kteří se nechají inspirovat je připraveno noční nakupování, neboli „Night Shopping“. Předváděné modely si mohou ihned zakoupit v oblíbených obchodech, kde na zákazníky čeká přivítání s občerstvením a sklenkou sektu.

Redakce Příbram žije na módní show určitě bude a připravíme pro Vás skvělou video-reportáž z akce. Ta poběží následně i v televizi FONKA.

Bohatý program je po celý rok

OC Skalka připravuje bohatý program pro své zákazníky po celý rok. Ve středu 3. prosince si nesmíte nechat ujít Mikulášskou party. Společně s fitness BeFit se připravují speciální čertovské hry, andělské radovánky a dětská diskotéka. Nebude chybět ani dopis Ježíškovi a celé to bude moderovat DJ Mikuláš se svou družinou. Sledujte stránky www.befitclub.cz a www.ocskalka.cz nebo facebook OC Skalka. Přihlašte se včas.

Ve Skalce se stále něco děje, přijďte a přesvědčte se sami. Těšíme se na vás. Veškeré informace naleznete na webových stránkách www.ocskalka.cz.

Zdroj: red.

Odpovědět

*