Příbramský hypermarket bude měsíc a půl zavřený

Nedávno, za běžného denního provozu, probíhala rekonstrukce příbramského nákupního centra Tesco. Během nákupu jsme mohli narazit maximálně na prázdný regál, který se přesouval, nebo na palety uprostřed uliček, bránící v průchodu. Jiným způsobem se nás přestavba nedotkla. Albert Hypermarket se rozhodl pro radikálnější řešení. Od 19.8. do 30.9. bude budova zcela uzavřena.

Jedním z hlavních důvodů rekonstrukce je střecha, skrz níž do obchodu dlouhou dobu teklo. Při velkém dešti byly po obchodě rozestavěny kýble na vodu, kapající ze střechy. To mohlo odradit několik zákazníků.

Informační koutek bude přesunut k pokladnám

Co vše se změní nám řekla manažerka prodejny Bohdana Palivcová:,, Většina regálů bude posunuta na jiné místo, mrazáky nahradíme novými, informační koutek se přesune k pokladnám, jejichž počet bude snížený, z dosavadních dvanácti na deset. Drobné obchůzky za pokladnami zůstanou, navíc k nim přibyde nový, masna.“

Tak dlouhá rekonstrukce sebou nese riziko, že si zákazníci zvyknou na jiný obchod. Albert hypermarket se znovu otevře 1. října.

Autor: JD           Zdroj: text: red., foto: firmy.cz

O autorovi

Odpovědět

*