Venkáč trhl letošní rekord, cvičení venku a Aquagym po pauze pokračují

V úterý 1. 8. přišlo na venkovní bazén rekordních 832 osob. Po týdenní pauze opět zveme návštěvníky na cvičení na Venkáči a lekce Aquagymu s novými pomůckami.

Venkovní bazén se pro návštěvníky otevřel letos již 2. 6. a za dva měsíce provozu ho navštívilo téměř 6300 osob, přičemž červenec byl zejména díky nepříznivému počasí z hlediska návštěvnosti slabší. První srpnový den trhal nejen teplotní rekordy, ale padl i letošní rekord v návštěvnosti venkovního bazénu, kdy přišlo 832 osob. Celkový rekord z roku 2012, kdy venkovní bazén navštívilo v jeden den 1002 osob, zatím pokořen nebyl.

Cvičení na Venkáči
V polovině měsíce července spustili pro návštěvníky nové cvičení na čerstvém vzduchu v areálu venkovního bazénu. Zájemci si mohou vybrat z cvičení na trávě a cvičení na písku, nebo vyzkoušet obojí. Cvičení na trávě se koná každou středu od 18:00 hodin a je zaměřeno na posílení celého těla s prvky boxu. Cvičení na písku je zaměřeno na posílení středu těla, nohou, boků a hýždí a koná se každý pátek od 18:00 hodin. Cena lekce je 90 Kč, sraz je vždy před vstupem do areálu venkovního bazénu a registrace předem není nutná. Lekce se konají za teplého počasí i v případě, že je areál venkovního bazénu uzavřen, nebo se lekce přesouvá do vnitřních prostor Aquaparku.

Aquagym
Po týdenní pauze se nyní bude Aquagym opět konat pravidelně každou sobotu a úterý. V sobotu od 10:00 hodin, v úterý potom od 18:00 hodin. Cena lekce je 100 Kč, registrace předem není nutná. Pro velký zájem o lekce zakoupilo Sportovní zařízení města Příbram nové plavecké a cvičební pomůcky, aby mohlo být cvičení co nejkvalitnější a pro návštěvníky zajímavé.

Zdroj: red., autor: Miroslava Poláková

Odpovědět

*