Veselá módní přehlídka ve Skřítkově i s kouzelnickou show

Ve Skřítkově se opět připravuje Veselá módní přehlídka, která i letos přinese netradiční podívanou a zábavnou show. V roli modelů a modelek se představí nejen dobříšské děti, ale i krásné slečny a dámy z našeho okolí, které v originální prezentaci předvedou trendy oblečení pro jaro a léto 2018. Přijďte se podívat na nové modely sportovního, společenského, ale hlavně každodenně nositelného, kvalitního a praktického oblečení.

Veselá módní přehlídka přiveze sportovní a volnočasové oblečení od firmy TOUCHE http://www.touche.cz/ pro děti i dospělé, k vidění budou jedinečné sukýnky a šaty La petite Suzette https://www.lapetitesuzette.com/, své speciální kousky představí také dobříšský designový butik U anděla strážce https://www.facebook.com/search/top/?q=u%20andela%20strazce a praktické oblečení pro děti představí i značka Veselá Vrána https://www.veselavrana.cz/. Na akci navíc budete mít možnost zakoupit předváděné oblečení za jedinečně zvýhodněné ceny a chystá se i další zábava.

„Po loňském úspěchu se i letos návštěvníci mohou v rámci hlavním programu Veselé módní přehlídky těšit na zábavnou prezentace oblečení určeného především pro děti, slečny, ženy a dámy. V roli modelů a modelek se představí nejen děti z Dobříše a okolí, s kterými opět připravíme zábavnou choreografii, ale i krásné ženy a dámy. Navíc bude pro všechny připraveno taneční vystoupení, zvýhodněný prodej předváděného oblečení, kouzelnická show i další zábava,“ upřesňuje k programu akce Denisa Havlíčková.

Veselou módní přehlídku připravuje organizace Veselá rodina http://veselarodina.org/ ve spolupráci se zábavným centrem Skřítkov http://www.skritkov.com/ a Aerobik studiem Orel Dobříš http://aerobikdobris.cz/. Večerním programem bude provázet herečka Zdeňka Žádnková Volencová s hlavními partnery přehlídky a děti se mohou navíc těšit na kouzelnickou show i volně přístupnou hernu Skřítkova. Tato akce přinese více než jen módní inspiraci pro jaro a léto, ale i netradiční událost pro celou rodinu. Počet míst je však omezen a tak si raději zajistěte svůj lístek včas.

KDY:
 v pátek 13. dubna 2017 od 18:30 hod.

KDE:
 Skřítkov – Na Zlaté stezce 1056, 263 01 Dobříš

VSTUPNÉ:
 předprodej 120 Kč / osoba (Skřítkov a Aerobik studio Orel Dobříš do 11. dubna 2018)
 na místě 120 Kč / osoba
 děti do 15 let ZDARMA
 Aktuální informace k Veselé módní přehlídce, můžete sledovat na facebookové události k této akci
https://www.facebook.com/events/916890195136076/.

Zdroj: red., autor: redakce DA a Veselá rodina

Odpovědět

*