VIDEO: Bednář, Pilík a Tobiáš hodnotí sobotní fotbalový zápas

bednář1.FK Příbram prohrála v sobotu proti Jablonci 3:2. Branky za Příbram vstřelili Roman Bednář a Tomáš Pilík, kteří nám ihned po utkání zhodnotili zápas.

 

 

Tomáš Pilík hodnotí zápas

 

Roman Bednář hodnotí zápas

 

Pavel Tobiáš : “Každá série jednou končí. Ale zatímco minulé domácí utkání s Jabloncem to byl hon kočky s myší, dnes jsme mu byli v útoku vyrovnaným soupeřem. Mrzí mě, že jsme prohráli první utkání doma, ale Jablonec potvrdil to, co jsme očekával. Počkal na naše chyby a trestal. My měli přímák a vzápětí jsme dostali gól, když dva hráči nedohráli protihráče. Pak nepovedený odkop a další gól. Hráči se ale zvedli, bojovali, směrem dopředu jsme nezaostávali za soupeřem.

Dát Jablonci dva góly by mělo stačit na remízu, musíme zlepšit defenzivu a složení obrany. Tam jsme měli problémy. Divíšek měl výron, tak jsme tam zkusili Mareše a tomu to nesedlo. Oproti minulé sezoně nám vypadli tři beci a tam jsme to ještě nezacelili. A Jablonec tuto naší slabinu potrestal. Proti Jablonci jsme mohli myslet tak na bod, ten jsme ztratili, ale to není tragédie. Prostě ho získáme jinde. Malé cíle si dávají jen malí lidé, proto se budeme rvát o to, abychom hráli jako na jaře. Mužstvo má charakter a dokáže se popasovat s každým.”

Zdroj: red.

Odpovědět

*