VIDEO: Divokej Bill vystoupí přesně za měsíc v Příbrami

0_foto_nahledKapela Divokej Bill chystá zastávku Lobkowitz tour v příbramském letním kině, a to přesně za měsíc 3.června. Kromě starých písní zazní také novinky z alba Tsunami, které vychází už tento týden 5. května. Známá česká kapela se do našeho města vrací po dvou letech. 

 

 

 

Kapela plánuje program dlouhý asi dvě hodiny. Před tím ještě zahraje předkapela Poletíme. „My jsme kluky z Poletíme potkali loni na festivalech Hrady, kde nás Rudolf Brančovský oslovil, jestli bychom to nechtěli dát nějak dohromady. Rádi podpoříme lidi, jejichž hudba se nám líbí a se kterými si dobře sedneme. A taky jsme rádi, že zpívají česky,” řekl Roman Procházka, kytarista.

„Mně přijde, že Poletíme do toho mají obrovskou chuť. Jsou nadšení, berou to vážně a moc se na to těší. Trochu v nich vidím nás, když jsme začínali,” dodal Václav Bláha.

Děti z dětského domova jdou zdarma

Velkým zážitkem bude koncert pro děti z Dětského domova Pepa v Lazci. Bude pro ně vyhrazen speciální sektor a po vystoupení budou moci navštívit přímo členy kapely a dostanou od nich malé dárky. „Vybrali jsme Dětský domov Pepa, protože si myslím, že to dělají dobře a nemají takovou podporu od sponzorů. Sice dětský domov nepodpoříme finanční částkou, ale splníme dětem sen,” vysvětlit organizátor akce Tomáš Bezouška.

K 20. dubnu bylo prodáno už 1700 lístků. Organizátoři očekávají, že účast předčí minulý koncert kapely pře dvěma lety. Tehdy se prodalo 3500 lístků. Sledujte náš Facebook a web. Budeme o lístky soutěžit!

Zdroj: red., video: TV Fonka

Odpovědět

*