Na koncertě Atmo Music v Březnici můžete vyhrát auto

krystofZastávka Atmo Music SEN Tour se blíží. Mladí talenti vystoupí už tento pátek v březnickém klubu. Soutěžit se bude o drobné ceny, a hlavní vítěz vyhraje automobil Nissan Juke na celý víkend.

Atmo Music s v hlavní roli s  Beefem má už tento pátek 14.10.2016 zastávku svého SEN Tour v Březnici. Beef (Kryštof), dorazí do našeho města už odpoledne a zavítá do příbramského fitness Befit, zacvičit si. Na toto otevřené cvičení se může přijít podívat od  15 hodin i široká veřejnost. Po cvičení se s Beefem můžete vyfotit, nebo si přímo z jeho rukou koupit vstupenku na  večerní koncert.

Následně se hlavní tvář skupiny přesune za zdravou svačinkou do Dami Bubble Tea v Pražské ulici. I tam o hodinu a půl déle můžete Beefa potkat. No a večer od 20:00 začíná velký koncert v Březnici, o který je opravdu zájem.

Do březnických prostorů se nikdy moc vstupenky předem neprodávaly. Teď je ale můžete nakoupit v předprodeji, a je o ně překvapivý zájem. Vstupenku seženete na Info centru v Březnici či na TicketStreamu za 190 Kč, VIP vstupenku, která obsahuje následné setkání s klukama, za 490 Kč.

Během večera se bude soutěžit o CD a kšiltovku skupiny, nebo o auto na víkend. Nissan se stal partnerem akce a poskytl na březnický koncert auto Nissan Juke, který jeden šťastlivec vyhraje na celý víkend. Stačí přijít a dozvíte se jak.

Agentura VDN promo, která společně s Mafia Records koncert pořádá, se na vás těší už tento pátek!

Zdroj: red.

Odpovědět

*