VIDEOREPORTÁŽ: Hráčem podzimu se stal Jakub Řezníček

Vyhlášení anket proběhlo ve slavnostním stylu v kavárně příbramského hotelu Belvedere, kterého se zúčastnilo nejen vedení klubu, hráči a trenéři, ale také partneři klubu a nové vedení města Příbrami. Celým večerem provázel v roli moderátora generální ředitel Petr Větrovský a publikum v kavárně hotelu Belvederu bavil zejména zajímavými otázky na oceněné fotbalisty a pohotovými slovními obraty.

,,Jsme rádi, že jsme se mohli setkat s řadou našich sponzorů. Průběh večera se mi moc líbil. Náš ředitel Petr Větrovský večírek skvěle moderoval. Potěšilo mě, že přišlo tolik našich sponzorů a také, že přišel starosta města pan Vařeka se svým doprovodem. S městem pracujeme přes dvacet let, tak doufám, že to bude pokračovat,” vyjádřil se na slavnostním vyhlášení vítězů anket prezident klubu Jaroslav Starka.

V průběhu večera se oceňovalo v několika kategoriích:

Hráč podzimu:

1. místo – Jakub Řezníček

2. místo – Martin Fillo

3. místo – Tomáš Pilík

Posila podzimu : Martin Fillo

Trenér podzimu: Pavel Tobiáš

Objev podzimu: Martin Krameš

Sympaťák podzimu: Tomáš Zápotočný

Nejlepší starší dorostence: Jan Suchan

Nejlepší mladší dorostenec: Martin Jedlička

Nejlepší starší žák: Petr Janota

Během slavnostního večera došlo také k udělení několika speciálních cen.

Trofej pro posilu podzimu z řad partnerů získal Jan Ježek, a to díky názvu stadionu Energon Arena.

Držákem podzimu se stala společnost Tipgames, pro ocenění si došel ředitel společnosti André Kruf.

A trofej pro fanouška podzimu získal Lukáš Doubek.
Celý večer zhodnotil generální ředitel klubu Petr Větrovský: ,,Jsem rád, že jsme měli opět starosti s tím, jak umístit návštěvníky v kavárně, protože jich opět přišlo spoustu. Večírek se na konec roku 2014 velice povedl, stejně tak jako celý rok. Chtěl bych poděkovat všem sponzorům za podporu a také za to, že na slavnostní vyhlášení přišli. Jsem rád, že se zúčastnilo také nové vedení města v čele s panem starostou Jindřichem Vařekou.”

Zdroj: red.

Odpovědět

*