Víme, kde bude ubytována skupina Nazareth!

Britská skupina Nazareth míří na přelomu měsíce září a října na čtyřdenní turné po českých městech. Mimo giganty jako je Ostrava, Brno nebo Praha, vystoupí 1. října i v příbramské sportovní hale. A my víme jejich program.

Uspořádání zahraničního koncertu není dle agentury VDN promo vůbec snadná záležitost. ,,O kapelu se musíte postarat ve všech směrech. Letenky, pozemní doprava, hudební nástroje, ubytování, jídlo, ochranka, to je výčet toho nejdůležitějšího,“ uvedla Jitka Doubravová.

V Příbrami bylo z těchto bodů nejnáročnější sehnat odpovídající ubytování. ,,Sehnat devět jednolůžkových pokojů v nějakém slušném hotelu bylo velmi náročné, a to i vzhledem k tomu, že v Příbrami je jen malý počet ubytovacích zařízení. Už v měsíci dubnu bylo na říjen obtížné dát tento počet dohromady, ale nakonec se povedlo,“ vysvětlil za VDN promo Petr Větrovský.

Skupina Nazareth tedy přenocuje na penzionu Nový Rybník nedaleko Příbrami, kde vyšli vstříc se všemi požadavky. Do našeho okresu přijedou po obědě, v den konání koncertu a zdrží se do rána, než pojedou na letiště. Do sportovní haly dorazí zhruba dvě hodiny před koncertem, který startuje v 19 hodin.

Vstupenky jsou stále ještě v prodeji v síti TicketStream, nebo v pobočce Dami Bubble v Pražské ulici, či na recepci hotelu Belvedere. Ceny startují už na 490 Kč.

Zdroj: red.

Odpovědět

*