Vojtaano opět v Příbrami i s jelenem a třeba i s Lavim?

Vojtěch Záveský. Toto jméno znala většina obyvatel Příbram z prken, která znamenají svět. Pravidelně vystupoval v Divadle Antonína Dvořáka. Nyní se Vojta věnuje několika profesím. Do Příbrami přijede již v sobotu jako písničkář Vojtaano.

S kytarou a humorem sobě vlastním. To je role, kterou předvede a odehraje v příbramském klubu Za 5 Dvanáct. Vystoupení a booking tohoto umělce se zrodil opravdu za 5 minut dvanáct. „Původně měl na naší akci vystoupit
písničkář Jakub Ondra, který však musel 2 dny před vystoupením nutně odcestovat do zahraničí. Ihned jsme začali s manažerem Jakuba řešit náhradu. To se povedlo. Jsme rádi, že do našeho města přijede právě Vojta,“ řekl
spoluorganizátor Tomáš Mičian z kapely O.K.mžik.

Tato kapela doplní na podiu Vojtaana a třetím do party bude kapela Třetí slunce. Koncert začíná v 21.00 a vstupné je 100 Kč.

Organizátoři se omlouvají za tuto změnu, ale chápou nutnost odcestování a cení si přístupu manažera obou písničkářů.

www.youtube.com/watch?v=RoekL9RJdPo

Vojtaano vystupoval v této hudební pozici v Příbrami již několikrát, ale známý je také mimo hranice města. Jeho klip Galantní jelen má na youtube přes 1 milion shlédnutí. Do širšího podvědomí se dostal také díky songu k seriálu Lavi, který byl před několika měsíci hitem internetu.

www.youtube.com/watch?v=JVlf2bhw3Ps

Pokud nemáte plán na sobotní večer, tak dorazte na Březové Hory do klubu Za 5 Dvanáct.

Zdroj: red., autor: Vlastimil Ševr

Odpovědět

*