Wow. V Příbrami se chystá Příbram Food Festival!

Je to tady. Boom gastronomických akcí se konečně po letech dostal i do Příbrami. V našem městě se uskuteční 17. září 2017 historicky první Food Festival, do kterého se zapojí restaurace z Příbrami a okolí. Celodenní akce proběhne na Dvořákově nábřeží zvaném také jako Horní Obora, a pod svá křídla si ji vzala agentura VDN promo ve spolupráci s Cowárnou Příbram.

S festivaly jídla všeho možné druhu se v České republice roztrhl pytel. Každé takovéto akce se zúčastňuje tisíce návštěvníků, avšak v Příbrami se do tohoto roku nic podobného nekonalo. 17. září ovšem přepíše historii. Dvořákovo nábřeží obsadí od 10:00-18:00 několik restaurací z Příbramska. Jejich složení bude opravdu pestré. K ochutnání budou pokrmy italské, indické, mexické, americké i české, z kvalitních potravin. Každá restaurace sestaví tříchodové degustační menu, se kterým bude zároveň soutěžit. Všichni návštěvníci se vstupenkou mají právo hlasovat pro nejlepší restauraci, která si na konci dnes převezme cennou trofej.

Bohatý doprovodný program je též o jídle

Připraveno není jen spousta jídla, ale také bohatý doprovodný program na pódiu a na pěší zóně. Těšit se můžete na kuchařské show s nejznámějšími šéfkuchaři z České republiky, soutěže pro děti jako je poznávání koření po čichu, nebo výroba čokoládových pralinek. Připraveny budou i deky pro piknik v trávě, relaxační zóny, měření tělesných hodnot a mnoho dalšího. A pozor. Možná přijede i Zděnek Polhreich. ,,Slyšeli jsme, že už několik lidí o uspořádání Food Festivalu v Příbrami přemýšlelo, ale nikdo to nedotáhl do konce. Máme rádi jídlo i nové výzvy, proto jsme si to vzali pod svá křídla, a i na žádosti Příbramáků festival spolu s Cowárnou Příbram zrealizujeme,” uvedla za VDN promo Jitka Doubravová.

Pro veškeré informace sledujte Příbram žije, hlavního mediálního partnera, nebo facebookovou událost akce. Facebooková událost ZDE!

Postupně odtajníme restaurace a jejich degustační menu. Chybět na festivalu nebude ani nebude čokoláda, zmrzlina, víno a pivo. Tvrdé alkoholické nápoje se prodávat nebudou. Jde o to, užít si příjemný den plný vynikajícího jídla a pití, se zábavou pro děti i dospělé.

Vstup na akci je 30 Kč/osobu, děti do 15ti let zdarma.

Zdroj: red.

 

  1. Venom Reply

    Proč je v tom textu tolik chyb, překlepů a vyšinutí z vazby? Prosím, ať již autor nic nepíše, neumí česky.

Odpovědět

*