Xavier Baumaxa bude další hvězdou příbramského Clubu No.1


xavier-baumaxa-512b9f9204b16Xavier Bumaxa o sobě říká, že je buránek regionálního charakteru, se stále větším geografickým a mezigeneračním přesahem. Své písně skládá zpravidla při různých rytmických činnostech jako je: sekání dříví, máchání křovinořezem, chůze v terénu, plavání kraulem či naznak, zatloukání hřebíků hundrtfýrcych – stovek, natírání plotu tixotropní lazurou, kopání ilegálních trativodů, přejíždění středové dálniční přerušované čáry a to hlavně v noci, cvakání zuby po přejetí dvojité nepřerušované čáry a to hlavně nad ránem, v neposlední řadě také poslouchání praskotu krbu, které je však arytmické, takže je to sporné..


Xavier přijede do příbramského Clubu No.1 už ve středu 6.května. Ještě před tím jsme se ho zeptali na několik otázek.

Od kolika let se hudbě věnujete?

Na kytaru jsem se začal učit asi v 10ti letech, jinak existuje nahrávka, na níž v osmi letech zpívám v šesti neexistujících jazycích.

Co Vás na ní nejvíce baví?

Hudba a láska, to je asi nejvíc na světě. Dokáže v člověku probudit ty nejniternější pocity. Závidím občanům města Nitra!

V čem se lišíte od ostatních umělců?

Že jsem větší hovado?

Věnujete se mimo hudby ještě něčemu?

Rád chodím do lesa, na kopce, po lukách, mám rád šumění moře i sněhový fičák. Mám rád zvířata, přírodu, děti, méně už lidi.

Pokud chcete Xaviera vidět naživo, nezapomeňte si rezervovat stůl v oblíbeném příbramském Clubu No.1. Zájem je velký. Koncert startuje v 19:00 a cena vstupenky je pouhých 200 Kč.

Odpovědět

*