Za několik dní startuje Smash Hervis Sport 2016

volejbalPísek, napnuté sítě, pot, vítězové i poražení, pohodová atmosféra, tradice … To jsou synonyma pro turnaj v plážovém volejbale SMASH HERVIS SPORT 2016. Ten se uskuteční 22. a 23. července na kurtech na Trhovkách. “Jedinečnost tohoto turnaje spočívá v tom, že zde nejsou nastaveny žádné kategorie” říká promotér turnaje Štěpán Červený.

Historie tohoto beachvolejbalového turnaje se datuje k roku 1999. V tomto roce se Štěpán Červený se svým kamarádem rozhodl uspořádat malý turnaj pro kamarády z Příbrami. Postupem času se turnaj rozšiřoval a získával na oblibě, až se v roce 2005 ustálil počet účastnicích dvojic na čísle 64. Ve dvou dnech se na pěti kurtech utkávají o pohár a zasloužené uznání.

“Během dvou dnů musíme odehrát 212 zápasů na dva vítězné a to bychom bez umělého osvětlení nezvládli” vysvětluje důvod večerních klání Michal Červený, který má velké produkční zkušenosti zejména z oblasti výroby filmu a reklamy. O tom, že turnaj má „velký zvuk“ svědčí i jména, která se jej v jeho historii zúčastnila. Reprezentanti Radek Mach, Filip Rejlek nebo Ondřej Boula. Dále pak velké množství extraligových hráčů ale i rekreačních volejbalistů a volejbalistek.

Těšit se můžete hlavně na excelentní volejbalové výkony, ale také večerní párty. Na té vystoupí Roberto Chochola a další dj´s a připraven bude také cocktail bar s míchanými drinky.

Kdy, kde a co?

Smash Hervis Sport 2016 startuje v pátek 22. července v areálu Sporthotelu Trhovky. Přihlásit do turnaje se můžete na www.smash.cz

“Na turnaj můžeš přijet hrát, nebo se jen bavit” říká Štěpán “Ale okusit atmosféru když hraješ za umělého osvětlení před 400 diváky, jako amatér nikde jinde nezažiješ” dodává.

dfe3f6bc-0153-418d-a9a9-588359fcf321

 

Zdroj: red.

Odpovědět

*