Zahraj si Laser Game proti týmu rádia Kiss Jižní Čechy

pohár laser gameFanoušci rádia Kiss Jižní Čechy mají možnost zahrát si Laser Game proti moderátorům. Laser Game Aréna v Příbrami vyzývá všechny Příbramáky, aby ukázali, že tým Kiss rádia porazí a putovní pohár zůstane v Příbrami.

Postup je jednoduchý. Stačí složit tým o pěti lidech a zaslat registrační email, který bude obsahovat celé jméno a telefonní číslo, na: soutez@kissjc.cz

5. února 2016 vylosuje mezi 8-9 ráno moderátor na rádiu tři týmy, které se utkají o putovní pohár Laser Game Arény Příbram. A potom 6. března vypukne samotný souboj.

Od pondělí 25. ledna bude Kiss Jižní Čechy navíc po výzvách moderátorů rozdávat volné vstupy do Laser Game arény. Stačí se jen dovolat a díky výherním poukázkám můžete trénovat zdarma. Celý tým rádia Kiss Jižní Čechy to důrazně doporučuje, protože vítězství nedává zadarmo.

Včas se registrujte a využijte slevy pro všechny registrované týmy !

Během února budou probíhat tréninky pro všechny registrované týmy.  Cena za registrovanou osobu je 65,- Kč za trénink, bez ohledu na počet hráčů. Tréninky budou ve dnech  úterý, středa a čtvrtek  od 9.2. do  3.3.2016. Pro slevu je nutné předložit registrační email.

LASERGAME.BAR ARÉNA PŘÍBRAM, to je 1000m čtverečních zábavy, laserová střelnice, laser tag, laserové bludiště, stolní fotbálek, air-hokej, stolní tenis, free wi-fi, občerstvení na baru… otevřeno 365 dní v roce! Možnosti pronájmu arény na soukromé akce, možnosti pořádání narozeninových oslav, team-buildingů, párty, školení, večírků..

Zdroj: red.

 

 

 

Odpovědět

*