Zakladatelka projektu #zanormalniholky míří do Příbrami

Celorepublikový projekt #zanormalniholky, jóga a tréninkové příprava na závody Spartan Race. Ptáte se, co má tohle společného? Co se stane, když to vše spojíte? To se dozvíte již 25. února 2018 v Befit Energy Clubu.

Během měsíce ledna navázal BeFit spolupráci se Spartan Race Training Group Příbram (SRTG Příbram) a zmiňovaným velmi úspěšným projektem #zanormalniholky. (http://zanormalniholky.cz/).

SRTG Příbram, je skupina lidí, která již delší dobu trénuje na extrémní běžecké závody Spartan Race. Takové skupiny vznikají po celé České republice a snaží se udržet vzájemnou spolupráci. Vedoucím tréninkové jednotky v Příbrami je Radek Souček. Projekt #zanormalniholky vznikl především díku tlaku dnešní doby. Poukazuje, jak o sobě slečny, dívky i ženy v dnešní době médií a sociálních sítí smýšlí. Upozorňuje na problémy, které se rozšířily nezdravě rychle: „Nejsem dost dobrá. Nejsem dost hezká. Nejsem dost hubená. Nejsem dost…“.

Takže dost! „Normální holky“ se nezabývají malichernostmi, ale věnují se raději svému zdraví. Trénují společně se „Spartany“ a připravují se na blížící se dubnové závody v Kutné Hoře.

V neděli 25.2.2018 můžeš být u toho i Ty.  Dát si do těla, zregenerovat a poznat nové skvělé a významné lidi! Od 16:00 se můžeš těšit na hodinu  intenzivního indoor tréninku, kterého se zúčastní i Kristýna Dolejšová, zakladatelka projektu #zanormalniholky. Následovat bude kompenzační cvičení, protažení a relaxace, tedy hodina a půl Spartan jógy pod vedením Spartan jogínky Anny Řibřidové. Zúčastnit se můžeš i Ty, ač nejsi členem BeFitu ani SRTG Příbram. Informuj se na recepci BeFit energy clubu a rezervuj si své místo co nejdřív. Neváhej a podpoř pohyb i zdravý rozum!

Zdroj: red.

 

Odpovědět

*