Závodnice z Aerobik studia Orel Dobříš v letošní sezoně posbíraly téměř 30 medailí!

Letošní závodní sezona byla pro Aerobik studio Orel Dobříš opět úspěšnější než ta předcházející! V tomto roce trenérky s týmy vstoupily totiž již do 14. sezóny, ve které bojovaly v nemalé celorepublikové konkurenci o ta nejlepší umístění. V letošní části jarní sezóny reprezentovalo město Dobříš celkem 5 závodních fitness týmů, dva Zumba týmy, sportovní dvojice a jedna jednotlivkyně soutěžící ve sportovním aerobiku. Během několika měsíců se trenérky se svými svěřenkyněmi vydaly celkem na 13 závodů.

Závodnice vybojovaly téměř 30 medailí

Počet vybojovaných medailí předčil očekávání! Závodnice během několika týdnů dokázaly celkem získat 29 medailí, a to konkrétně 11 zlatých, 11 stříbrných a 7 bronzových.

Nejstarší tým se stal již po druhé vítězem v lize prestižního závodu

Nejstarší tým Junsen pod vedením trenérky Kláry Jandové, který v letošním roce bodoval s originální choreografií „Fantom aerobiku“, si pohlídal své ligové vítězství v celorepublikové soutěži Žij pohybem z minulého roku a i v letošní sezoně se může pochlubit zlatým pohárem. Tým kadetek, který v této sezoně závodil se sestavou „Brasil“ úspěšně bojoval s velkou konkurencí a  kromě zlaté medaile si z červnového finále odvezl také bronzový pohár za celou ligu. Závodní tým děti step s trenérkou Denisou Havlíčkovou na svých premiérových závodech v kategorii step bojoval a ze závodů si odvážel také zasloužené medaile.

Nejmladší závodnice sbíraly zkušenosti i medaile

Nejmladší týmy fitnessek a dětí step s trenérkami Markétou Vodenkovou a Kamilou Paulovou zažily své první velké závody, z kterých si odvážely kromě velkých zážitků i medaile, které je určitě motivují do dalších sezon. V letošní sezoně se kromě dětského závodního Zumba týmu pod vedením trenérky Radky Ficové, na závodech představil také tým dospělých s trenérkou Markétou Vodenkovou, který si své závody užíval se skvělou atmosférou.

Nabitá kategorie sportovního aerobiku

Mezi nejpočetnější kategorii patří jednoznačně sportovní aerobik, ve které soutěžila dvojice Nikola Houfková a Anežka Tenglerová. Jednotlivkyně Bára Mášová ve své kategorii s konkurencí téměř 70 závodnic bojovala, co ji síly stačily.

Studio oslavilo už 14 let působení

Aerobik studio Orel Dobříš vychovává již 14 let nejen závodnice v aerobiku, ale podporuje i další děti v pohybu, které nemají ambice závodit, ale mají chuť si jednou či dvakrát týdně zasportovat. „Za ty uplynulé roky jsme dokázali v našem studiu odchovat mnoho závodnic, pro které se stal aerobik doslova srdeční záležitostí. Závodní plocha, atmosféra na jednotlivých závodech je nejen pro závodnice, ale i trenérky nezapomenutelným zážitkem, který možná i některé závodnice ovlivní v jejich dalším životě. Jsem společně s ostatními trenérkami opravdu ráda, že můžeme děti v této oblasti podporovat a můžeme jim plnit jejich sny. Protože díky tomu má naše práce a snažení smysl.“ s vděčností říká Klára Jandová, zakladatelka závodního klubu.

Zdroj: red.

 

 

 

Odpovědět

*