Zimní stadion zve na přátelská utkání a veřejné bruslení

V úterý 15. 8. a ve středu 16. 8. odpoledne se odehrají přátelská utkání českého hokejového reprezentačního týmu žen proti ruskému týmu Tornádo Moskva ženy. Pro bruslaře nabízí veřejné bruslení a to každou srpnovou neděli.

Od 4. 8. jsou u nás na soustředění ženy z ruského týmu Tornádo Moskva a 12. 8. přijel také reprezentační výběr ČR „A“ ženy. Obě družstva využívají komplexních služeb SZM, a to ubytování, ledy, sportovní halu, venkovní areál a pro regeneraci také bazén a saunu. Nabízí tak možnost komplexního vyžití v rámci jedné organizace, přičemž jednotlivá zařízení se nacházejí v těsné blízkosti.

Přátelská utkání těchto dvou týmů se uskuteční v úterý 15. 8. od 17:45 hodin a ve středu 16. 8. od 17:00 hodin.

Veřejné bruslení
Veřejné bruslení se koná každou srpnovou neděli a zatím jej navštívilo 82 osob. Další bruslení se koná v neděli 20. 8. od 13:00 do 15:00 hodin a 27. 8. od 14:00 do 16:00 hodin.

Rekonstrukce WC před dokončením
Pro fanoušky hokeje v Příbrami máme ještě jednu dobrou zprávu. Ve velké hale zimního stadionu právě končí kompletní rekonstrukce sociálního zařízení, které bylo dlouhodobě slabinou zimního stadionu. Nově vybavené a zrekonstruované toalety by měli být v provozu a připraveny na nápor fanoušků již koncem tohoto týdne. V rekonstrukci jsou v současné době i šatny pro hráče, které jsou již také částečně opraveny a čekají na dokončení.

Zdroj: red., autor: Miroslava Poláková

 

Odpovědět

*