Zpěvačka Janů: Zpívat republice ke 100 narozeninám je pro mě čest!

Tentokrát Vám přinášíme rozhovor s Petrou Janů. Trojnásobná zlatá slavice míří do středočeského města Dobříš zazpívat České republice ke 100 narozeninám!

Vystoupí ve středočeské Dobříši v rámci významného koncertu ke 100 výročí Československé republiky spolu s Lucií Bílou a Jitkou Zelenkovou. Koncert se koná 25. září ve Sportovní hale v Dobříši.

Petra Janů, vlastním jménem Jana Petrů. I tato skutečnost je součástí její kariéry. Zpěvačka, která nedávno oslavila své pětašedesátiny. První album s názvem „Motorest“ vydala v roce 1972. od té doby její kariéra zpěvačky strmě rostla vzhůru. Nelze opomenout její nejprodávanější album „Jedem dál s láskou.“ Samozřejmě se můžete těšit i na písně právě z tohoto komerčně velmi úspěšného alba. Poté se zpěvačka stala „Zlatou slavicí.“  Dlouhodobě ve své kariéře spolupracovala s Ondřejem Soukupem nebo Petrem Jandou.

Jak dlouho jste nebyla na Dobříši?

„Takhle z hlavy netuším. Právě u sebe nemám diář” (směje se)

Na jaké písně se mohou fanoušci těšit?

„Na všechny, které mají rádi a já jsem moc ráda, že to tak je. Zazpívám Moje malá premiéra, Není nám už 17 nebo také Už nejsem volná.“

Jak se těšíte na tento významný koncert? A proč?

„Těším se moc na každý koncert, na publikum. Tady jako bonus budu mít čas si v šatně ,,podrbat” s milými kolegyňkami.“

Co pro Vás znamená účinkování na tomto koncertu k významnému 100 letému výročí České republiky?

„Odpověď je jasná. Je to pro mě čest.“

Petra Janů zazpívá za doprovodu klavíristy Petra Maláska. Odměnou pro návštěvníky koncertu bude především skvělý hudební zážitek. Nepromeškejte tuto významnou událost letošního podzimu! Vstupenky jsou k prodeji v síti TicketStream a na Infocentru města Dobříše.

 

 

 

Odpovědět

*