Zpěvák století Karel Gott se vrací do Příbrami!

Mnohonásobný držitel ocenění Zlatý slavík, Karel Gott, vystoupí v Příbrami! Světová legenda zazpívá ve Sportovní hale v Příbrami na začátku příštího roku, a to 23. 2. 2019 na „Galavečeru populární hudby.“ Fanoušci se také mohou těšit na hvězdné hosty. Vystoupí Marek Ztracený a Tereza Mašková, vítězka posledního ročníku SuperStar.

Karel Gott je nejznámější český zpěvák, držitel několika ocenění Zlatý slavík. Jeho jméno se pyšní přívlastky jako Zpěvák století, Božský Karel, Mistr nebo Zlatý slavík. Svou kariéru zahájil v roce 1957, když poprvé vystoupil před publikem. O rok později se zúčastnil pěvecké soutěže „Hledáme nové talenty,“ kde se stal vítězem a následně získal své první angažmá v kavárně Vltava. Jeho kariéra rostla strmě vzhůru. V roce 1963 dokonce založil své vlastní divadlo Apollo, kde se stal hlavní hvězdou.

 

Božský Karel působil také v USA, Kanadě a téměř po celé Evropě. Po účasti v soutěži Eurovision Song Contest se stal oblíbeným zpěvákem v Německu, Rakousku a Švýcarsku a vysloužil si také přívlastek „Světová hvězda.“ Byl obsazen také v několika filmových rolích. Nejnovější role kterou si zahrál je v pohádce „Když draka bolí hlava,“ kde si zahrál také s jeho dcerami Charlottou Ellou a Nellou Sofií. Na premiéře nové pohádky Karel Gott přiznal „ Rád bych dcery odvedl k oltáři.“

Nepromeškejte tuto jedinečnou možnost vidět Karla Gotta naživo! Bude to jedinečný zážitek letošního podzimu. Lístky jsou v prodeji v síti Ticketportal na recepci hotelu Belvedere a Dami Fresh v Tescu.

Zdroj: red.

 

 

O autorovi

Odpovědět

*